,
UAH
  • PLN
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Телескопи

Сортування:
За популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче За назвою спочатку нові

Нічне небо заворожує, спостерігати за зірками можна сидячи годинами на проліт несучи свою мрію кудись у далечінь. Не важливо скільки вам років або якої ви статі зірки цікаві всім.
Телескопи - це прекрасні винаходи нашого часу, які допомагають стежити за нічними сяйвами і спостерігати за астрономічними тілами. Сьогодні їх використовують не тільки професійні астрономи, а й просто любителі, з метою розваги.

Телескопи виробляються в широкому асортименті. Основні їх відмінності один від одного це масштаб можливого збільшення. Зараз на ринку безліч різних брендів які виготовляють телескопи якісно і потужно що б било зручніше спостерігати за зірками.

Через велике розмаїття телескопів буває складно зорієнтуватися навіть досвідченим астрономам не кажучи просто любителю. Тому для спрощення вибору є спеціальна система класифікацій телескопів, вона побудована на конструкційних особливостях даних приладів.
Телескопи діляться на такі типи:

Перший тип це - катадіоптричні телескопи.
Телескоп такого типу має об'єктив який, працює з лінзою і дзеркалом одночасно. Однією з його характеристик є те що він невеликих габаритів. Катадіоптричні телескопи завдяки своїй системі передають зображення максимально точно і не спотворюють відображень небесних тіл в силу своїх можливостей. Мінусом є те що у нього слабка контрастність і через це може злегка зіпсуватися спостереження.

Рефлектори
Моделі такого типу є дзеркальними. Основою рефлекторів в конструкції складають дзеркала. Телескопи такого типу мають значні переваги перед багатьма зразками оптичної техніки. Наприклад, на відміну від рефракторів, вони здатні відображати колір досліджуваного небесного тіла з максимальною точністю. Але одним з мінусів є його великі габарити.
Центральним елементом в таких телескопах є відразу кілька оптичних лінз. Лінзові моделі таких телескопів мають безліч переваг перед дзеркальними пристроями. Перш за все вони користуються широким попитом через широкого охоплення поля зору. Розсіювання світла залишилося на мінімальному рівні, що набагато спрощує процес спостереження за небесними тілами. Оптика рефрактора, практично не потребує складного догляду. Але у такої техніки є невеликий мінус: вони можуть спотворювати кольори.
Телескопи Шмідта-Кассегрена відносяться до професійних телескопів, які характеризуються максимальною точністю відображення небесних тіл. В основному використовуються в астрометрії та для аматорських цілей купуються рідко так як допомагають розробити повноцінні огляди небесних ділянок.

Для аматорського спостереження нерідко використовуються прилади Максутов-Кассегрена. Одним з основних плюсів таких телескопів є те що у них практично повністю відсутнє спотворення. Ці телескопи відносяться до лінзових типів. Ще однією перевагою серед любителів є точність відображення підвищення можливості щодо збільшення зображення.

Річі-Кретьєна. Професійний тип телескопів, який використовується в більшості науково-дослідними установами. За принципом Річі-Кретьєна побудований всесвітньо-відомий Хаббл. В об'єктиві виступають якісні дзеркала. Основною відмінністю є максимально точна передача інформації про данний небесний об'єкт.

EdgeHD. Це категорія професійних телескопів преміум якості. Передача зображення космічного тіла характеризується ідеально. Майже не спотворюють колірну гамму і мають широкий кут огляду. Можуть використовуватися як досвідченими астрономами, так і науково-дослідними центрами.

Окремою категорією варто відзначити спеціальні дитячі телескопи. Ці спрощені телескопи, які зможуть познайомити дитину з базовими поняттями космосу. Вони відрізняються простотою у використанні. Грають роль пізнавально-розважальних приладів.

Як вибрати телескоп

Вибір телескопа повністю залежить від планованої сфери застосування. Для любителів цілком підійдуть стандартні телескопи лінзового або дзеркальних типів. Для офіційних наукових установ найкраще використовувати більш якісні і потужні пристрої.
Ми сподіваємося що наш сайт vilk.com.ua до допоможе знайти телескоп як раз для ваших потреб, бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня.

Вгору