Індивідуальне замовлення   - це опція, за допомогою якої, Ви маєте можливість замовити товар якого немає в каталозі, або з додатковими побажаннями з будь якого куточка світу.


Індивідуальне - це особлива можливість клієнта, яка допоможе Вам втілити свої давні мрії, придбавши те чого так довго шукали, або замовивши річ яка продається виключно за рубіжем. 


 Багато з нас бували за кордоном, гуляючи крамничками, бутіками або розважальними центрами люди потрапляли на речі, про які так довго мріяли і котрих немає на нашому ринку, відсутність фізичної змоги привезти їх з-за кордону змушувало відмовитись від покупки.

Порадившись між собою та нашими клієнтами ми вирішили зробити щось нове і надати Вам змогу розширити свої бажання та можливості індивідуальним замовленням.

    Що потрібно для індивідуального замовлення?   

Для того щоб оформити індивідуальне замовлення Вам потрібно:

 Спершу Вам потрібно звернутись до нашого менеджера з проханням підібрати товар за Вашими критеріями, або надати йому готову ссилку з вибраним товаром на іноземному сайті. 


Після того як Ви визначились з вибором товару, наш менеджер сформулює для Вас індивідуальне замовлення де будуть чітко прописані усі нюанси данної опції, а саме:

  • Опис та характеристики товару
  • Вартість з урахуванням курсу валют ( $, €PLN ) на момент замовлення.
  • Термін доставки ( зазвичай до 7 робочих днів, в окремих випадках від 7 до 14 робочих днів )

ВАЖЛИВО : Для підтвердження замовлення Вам потрібно внести предоплату в розмірі 10% від вартості товару ( як гарант вашого замовленя ). Це вимушена міра в звязку з                          тим, що на нашому досвіді велика кількість недобросовісних клієнтів, які не свідомо роблять замовлення та халатно ставляться до нашої праці, замовляють                                         ексклюзивний ,зазвичай дорогий товар, а пізніше, коли товар вжев Україні, клієнт говорить що він передумав або банально не забирає товар з                                                                поштового відділеня, а переважно просто не виходять на звязок з нашими менеджерами. Компанія несе вінансові та часові втрати , а саме:

      - формування і  оброблення замовлення

     - транспортування товару з іншої країни

 - оплата складів на які прибуває товар

     - оплата послуг поштових компаній і т. д.

 

 

 P. S.   10% це мінімальний відсоток, наші конкуренти за подібні послуги вимагають від своїх клієнтів від 50% до 100% вартості товару як предоплату, плюс до того Вам доводеться самостійно зробити замовлення на іноземному сайті та окремо сплатити доставку та склад у країні ЄС чи інших , а перевізники лише доставляють товари в Україну. Ми стараємось за для вашого комфорту та максимально спростили процедуру замовлення та доставки і максимально зробили її для Вас доступною не вимагаючи для цього лишніх витрат, для наших клієнтів надаємо ці послуги безкоштовно.