Промисловий намет є чудовою альтернативою зведенню промислових залів. Завдяки своїй мобільності, простоті монтажу та нижчій закупівельній ціні промислові намети завойовують все більше визнання не тільки в промисловому секторі, а й у сфері торгівлі, обслуговування та складського господарства. Що врахувати при їх виборі?

 

Промисловий намет - на що звернути увагу при виборі?

Промислові намети зазвичай використовуються сезонно, але багато підприємців – через м’які погодні умови взимку – вирішують використовувати об’єкт цілий рік.

На що звернути увагу при виборі промислового намету?

Тип і призначення намету - існує кілька видів промислових наметів. До найпопулярніших з них належать типові комерційні та складські намети , які забезпечують стабільну збірку, хороший захист від вітру та опадів, а також великий простір, який можна облаштувати. Крім того, на ринку є менші, менш міцні та більш мобільні експрес-намети, які забезпечують швидшу збірку.

Перед тим як вибрати намет, варто подумати, чи буде він використовуватися сезонно чи цілий рік, і в якому обсязі буде використовуватися. Для типових складських завдань ми виберемо інший намет, а для співробітників або клієнтів – інший.

Корисна площа та розміри - площа намету та його розміри повинні бути адаптовані до потреб компанії. Очевидно, що занадто маленькі намети не виконають своєї функції, а надто великі намети важче обігрівати та обслуговувати. Більше того, вам потрібно визначитися, чи шукаєте ви намет прямокутної або квадратної основи. Як правило, на ринку можна знайти промислові намети площею від 50 до понад 100 м2 і висотою приблизно 2-3,5 м.

Стійка конструкція - найважливіший технічний аспект - каркас намету. Його конструкція повинна забезпечувати максимальну стійкість навіть під час сильного вітру або опадів. Зазвичай каркаси виготовляють з міцних алюмінієвих або сталевих труб.

Варто звернути увагу на те, чи захищені від корозії рама і роз’єми. Також важливо міцно закріпити ніжки намету в анкерних отворах. Конструкцію також зміцнять болти, прикріплені до отворів труб. Це набагато краще рішення, ніж закручені гвинти або звичайні засувки. Серед інших використовувалися болти в наметах Престиж .


 

Обшивка намету - обшивка намету повинна бути виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, що забезпечують водонепроникність, захист від УФ-випромінювання, відповідний коефіцієнт тепловіддачі, а також захищають внутрішнє приміщення від несприятливих погодних умов. Обшивка також повинна бути стійкою до екстремальних температур. Зазвичай дах і обшивка стін виконується з ПВХ - як, наприклад, у випадку з наметом GRAND .


 

Вибір промислового намету повинен бути багатоступеневим. Перш ніж прийняти рішення про покупку, слід ретельно перевірити свої потреби та визначити бажані технологічні рішення. Вибір намету повинен бути продиктований перш за все сезоном його використання, корисною площею та якістю каркасної конструкції та з’єднувальних елементів.